Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

Austria

Kontakt

Rakouská Hostelová Asociace
Zelinkagasse 12
1010 Vídeň
Tel.: 43015335353

Hostely v Rakousku (ÖJHV)
hostely_ve_vídni hostel_viden_brigittenau hostel_pokoj_brigittenau viden_hostel_myrthengasse

Rakouská Hostelová Asociace

Česká Hostelová Asociace představuje Rakouskou Hostelovou Asociaci, která nabízí hostely ve světoznámých městech, ale i v přírodě - hostely obklopené alpskými velikány a na břehu jezer. Vyražte do Rakouska za památkami, za kulturou, na kola, na vodu i na lyže. Rakouské hostely vám poskytnou levné ubytování v příjemných podmínkách. 

 

Základní informace: Rakouské Hostelové Asociace (ÖJHV aÖJHW) nabízí pohodlné ubytování ve více než 70ti hostelech v celém Rakousku. Ideální ubytování v rakuských hostelech doporučujeme jednotlivcům, rodinám i skupinám Hostely ve Vídni, Salzburgu, v Linci či v Innsbrucku, Villachu, Veldenu či Zell am See jsou tím správným tipem na ubytování v Rakousku. 

 

Hostelová karta: V hostelech Rakouské hostelové asociace není možné přespat bez platné hostelové karty (bez tzn. členství - HI membership). Na recepcích hostelů si můžete zakoupit "jednonoční" členství (welcome stamp), které vás vyjde na 3,50 eura. Na základě zakoupení 6ti těchto "členských známek" získáte plnohodnotnou hostelovou kartu, což ale vyjde na více než 500 Kč. Doporučujeme tedy zakoupit hostelovou kartu v ČR za 200 Kč, které se vám vrátí po 3 nocích strávených v některém z rakouských hostelů. Hostelovou kartu objednávejte ZDE!

 

Doporučujeme hostely ve Vídni, Salzburgu v Zell am See.


Vídeň - Hostel Brigittenau - tento vídeňský hostel nabízí ubytování v privátních pokojích i ve velkých pokojích, vhodných pro školní skupiny i skupiny přátel. Baťůžkářům doporučujeme postel na dormu za pár korun (eur). 

 

Salzburg - Hostel Eduard Heinrich Haus - navštivte rodné město Mozarta a ubytujte se pár minut volnou chůzí od Starého města. Doporučujeme pokoje s příslušenstvím.

 

Zell am See - Hostel Zell am See - hostel na břehu Zell See je ideální základnou na letní radovánky i na zimní sporty. Jeden z nejlépe hodnocených rakouských hostelů nabízí více než 100 lůžek. Doporučujeme včasnou rezervaci.

 

Speciální nabídka / TIP České hostelové!

Zell am See a hostel Rakouské Hostelové. Dovolená na břehu Zell See s pitnou vodou!

 

Novinky: 

Vyražte na vánoční trhy do Vídně a užijte si vánoční atmosféry v jednom z nejkrásnějších evropských měst a využijte možnost ubytování ve 4 víděňských hostelech sítě Hostelling International. Vánoční trhy se konají od 17.11. do 24.12.2012. 

 

Podívejte se na nabídku turisticky atraktivního ubytování v okolí - hostely v Německuhostely v Maďarsku a hostely ve Slovinsku. A pokud jste již navštívili Vídeň a líbila se, tak vyzkoušejte hostely v Londýně i hostely v Paříži.  

 

Videň je skoro za rohem, takže vřele doporučujeme autobusovou dopravu s Eurolines. Podívejte se na jízdní řád a aktuální ceny autobusových linek do Vídně.