Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

Germany

Kontakt

Německá Hostelová Asociace
Bismarckstraße 8
32756 Detmold
Tel.: 49052317401

Hostely v Německu (DJH)
Park_Hostel_Mnichov Hostel_berlin_recepce hostel_potsdam_recepce hostely_nemecko logo_djh

Německá Hostelová Asociace

Česká Hostelová Asociace představuje Německou Hostelovou Asociaci známou jako Jugendherberge. Moderní hostelling byl založen právě v Německu a dnešní německé hostely by jeho zakladateli panu Richardu Schirrmannovi udělaly velkou radost. Využijte levného ubytování a užívejte si služeb moderních hostelů. Čisté, pohodlné a cenově přístupné ubytování ve všech regionech Německa Vás příjemně potěší.

 

Základní informace: Německá hostelová Asociace (DJH) představuje více než 500 hostelů po celém Německu. Výhodné ubytovaní vhodné pro rodiny s dětmi, partu přátel, cyklisty či školní skupiny, hostely v přírodě i v centru německých měst, to je JUGENDHERBERGE!

 

Hostelová karta: V hostelech Německé hostelové asociace není možné přespat bez platné hostelové karty (bez tzn. členství - HI membership). Na recepcích hostelů si můžete zakoupit "jednonoční" členství (welcome stamp), které vás vyjde na 3,10 eura. Na základě zakoupení 6ti těchto "členských známek" získáte plnohodnotnou hostelovou kartu, což ale vyjde na více než 500 Kč. Doporučujeme tedy zakoupit hostelovou kartu v ČR za 200 Kč, které se vám vrátí po 3 nocích strávených v některém z německých hostelů. Hostelovou kartu objednávejte ZDE! 


Doporučujeme hostely v Berlíně, Drážďanech a Mnichově:


Berlín - Youth Hostel International - to je ubytování v pokojích všech kategorií v centru Berlína. Vhodné pro jednotlivce i skupiny. Kapacita hostelu je 350 lůžek. 

 

Drážďany - Youth Hostel Jugendgastehaus - levné ubytování v centru Dráždan ideální pro školní skupiny i jednotlivce. Kapacita hostelu je 500 lůžek.

 

Mnichov - Park Hostel - nově zrekonstruovaný hostel v centru Mnichova nabízí ubytování ve více než 60 dvoulůžkových pokojích. 

 

Speciální nabídka / TIP České hostelové!

Mrkněte na hostel v Postupimi (hostel Potsdam - Haus der Jugend). Postupim se nachází pár kilometrů za Berlínem a samotný hostel je umístěn kousek od nádraží, odkud se můžete během 20ti minut vlakem dostat do centra Berlína. Cenově to vyjde levněji, užijete si ruch a krásy Berlína a přespíte v klidném prostředí.  

 

Novinky: 

Navštivte vánoční trhy v Drážďanech a využijte levného ubytování v drážďanském hostelu.

V lednu 2013 bude otevřen nový hostel v Norimberku. 

 

A co raději vyzkoušet hostely a levné ubytování v Rakousku? Vídeň, Salzburg, Alpy...

 

Doprava do Německa: Do většiny velkých německých měst se dostanete autobusy Eurolines. Využijte nízkých cen, slev pro držitele hostelových karet a častých speciálních akcí (1+1 atd). Vyražte autobusem do Drážďan, do Berlína nebo do Mnichova. Za fajn ceny příjemná kvalita a pohodlí.