Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

France

Kontakt

Francouzská Hostelová Asociace
27 rue Pajol
75018 Paříž
Tel.: 33144898727

Hostely ve Francii (FUAJ)
tignes hostel_francie_annecy

Francouzská Hostelová Asociace

Česká Hostelová Asociace představuje Francouzskou Hostelovou Asociaci - známou jako FUAJ, která provozuje hostely nejenom v Paříži, ale i v dalších francouzských městech, na francouzském pobřeží i ve francouzských Alpách. Vyražte za krásou a romantikou Paříže, k moři za koupáním a vodní radovánky či do světoznámých lyžařských středisek na lyže. 

 

Základní informace: FUAJ nabízí pohodové ubytování ve více než 160ti hostelech v celé Francii. Paříž, Francouzská riviera, Francouzské Alpy, Provence či Normandie? Mrkněte na kompletní nabídku francouzských hostelů a vyberte si ten pravý. 

 

Hostelová karta: V hostelech Francouzské hostelové asociace není možné přespat bez platné hostelové karty (bez tzn. členství - HI membership). Na recepcích hostelů si můžete zakoupit "jednonoční" členství (welcome stamp), které vás vyjde na 3-4 eura. Na základě zakoupení 6ti těchto "členských známek" získáte plnohodnotnou hostelovou kartu, což ale vyjde na více než 500 Kč. Doporučujeme tedy zakoupit hostelovou kartu v ČR za 200 Kč, které se vám vrátí po 3 nocích strávených v některém z francouzských hostelů. Hostelovou kartu objednávejte ZDE!

 

Doporučujeme hostely v Paříži, na Francouzské riviéře a ve Francouzských Alpách.


Paříž - 4 hostely v Paříži nabízí základní ubytování pro jednotlivce i početné skupiny. Kvalita pařížských hostelů nedosahuje úrovně nejlepších hostelů světa, ale poskytnou vám čisté a levné (na pařížské poměry) ubytování v Paříži. Podová atmosféra vytvářená cestovateli z celého světa vylepšuje charakter těchto hostelů.

 

Nice - Lés Camélias hostel v centru Nice vám umožné poznat krásy Francouzské riviéry. Hostel se nachází několik minut volnou chuzí od moře. Pověstné jsou letní grilovačky a párty. Během letní sezony doporučujeme včasnou rezervaci.

 

Francouzské Alpy - Objevte kouzlo světoznámých lyžařských středisek a ubytujte se v hostelech FUAJ. Hostely se nachází ve střediscích Annecy, Chamonix, v Tignes či v legendárním Grenoblu.

 

Speciální nabídka / TIP České hostelové!

Mrkněta na hostel v Tignes. Jeden z nejlépe hodnocených francouzských hostelů se nachází ve výšce 1850 m.n.m., pár metrů od sjezdovky. 

 

Novinky: V roce 2013 by měl být otevřen nový hostel v Paříži!

 

Nebo raději do Alp v Rakousku? Podívejte se na nabídku rakouských hostelů a turistických chat.

 

Pokud se vám zdá (nezdá) Paříž drahá a na víkendové radovánky daleko, co vyzkoušet ověřené hostely ve Vídni či báječný hostel Aventura Boutique v Budapešti, hostely v Berlíně nebo hostely v Londýně (ikdyž tam to cenově vyjde asi na stejno).

 

Řešíte dopravu do Paříže? Zkuste se podívat na akutální ceny autobusů. Autobusem Eurolines do Paříže? Ano, levně a pohodlně!