Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

United Kingdom

Kontakt

Hostelová asociace Anglie a Walesu
Dimple Road
DE43YH Matlock
Tel.: 4401629592700

Hostely v Anglii a Walesu (YHA)
Hostely_v_Anglii hostel_liverpool hostel_central_londyn hostel_cambridge hostely_ve_walesu yha_england_walles hostel_wales_poppis_sands wales_hostel_st.davids hostel_wales_idwal

Hostelová asociace Anglie a Walesu

Česká Hostelová Asociace představuje hostely Hostelové Asociace Anglie a Walesu (YHA England & Walles), které nabízí cenově přijatelné ubytování v přátelském prostředí cestovatelům všech věků i zálib a chutí. Objevte kouzlo tradičních hostelů i moderních, komfortních budov. Hostely YHA jsou jistotou prověřenou miliony baťůžkářů z celého světa.

 

Základní informace: Více než 200 hostelů po celé Anglii a Walesu vám umožní bezpečně procestovat celé ostrovy, užít si pohody a poznat turisty z ostatních zemí. Levné ubytování ve světoznámých městech, daleko od civilizace, na břehu moří, na úpatí hor či ve studentských městech, to je YHA Anglie a Walesu. Rádi byste vyrazili za památkami Londýna, na fotbal do Manchestru, Liverpoolu, prověřit si světový jazyk číslo 1 v Cambridge či Oxfordu, nebo se jen chcete toulat Walesem? Pak můžeme místní hostely jen doporučit. 7 hostelů v Londýně nabízí veškerý komfort - i cenově přijatelné ubytování v centru dění a tradiční Waleské hostely jsou osvědčenou zárukou. Větišna z hostelů nabízí i doprovodné programy a možnosti vyžití. Na kola, na jazykové kurzy, za přírodou, za kulturou Londýna?   Pak není nic snažšího, než si udělat rezervaci do vysněných destinací v Anglii a užívat si pohodovou dovolenou. Více o ubytování a podmínkách najdete ZDE! (na stránkách Anglické hostelové)


Hostelová kartaV hostelech YHA Anglie a Walesu není hostelová kartička (HI membership) pro ubytování povinností avšak s hostelovou kartičkou ušetříte 10% a více na ubytování, což je celkem zajímavá sleva a investice do karty se vám vrátí už za 3 noci. Cena hostelové karty se v Anglii pohybuje okolo 450 Kč u cestovatelů starších 26ti let - mladší to mají za 300 Kč. Doporučujeme tedy hostelovou kartu zakoupit v ČR, kde vás vyjde na 200 Kč. Hostelovou kartu objednávejte ZDE!

 

Doporučujeme hostely v Lodnýně a Wallesu...


Londýn - Pokud bychom měli vybrat jeden ze 7 hostelů Anglické hostelové asociace v Londýně, tak by to jistě byl London Cetral YHA, který patří mezi nejmodernější hostely v celé Anglii a vedle více než 300 postelí nabízí i veškerý komfort pro návštěvníky Londýna. Samoobslužná kuchyň, prádelna, moderní společenská místnost s televizí, internet i wifi...a fantastická poloha přímo v centru Londýna, to vše z tohoto londýnského hostelu dělají velice žádané zboží. Doporučujeme včasnou rezervaci...

 

Wales - Více než 30 hostelů ve Walesu vám umožní jednoduše procestovat celý Wales a každý den se ubytovat v jednom z nich. Vydejte se na toulky Walesem, objevte kouzlo přírodních krás, prastarých panstvích, kostelů a klášterů. Více informací: Hostely ve Walesu!

 

Speciální nabídka / TIP České hostelové!

- Využijte fantastické zimní speciání nabídky (zima 2012/13)  Anglické hostelové a ubytujte se za příznivé ceny. Postel na dormu (ve společném pokoji) za 13Liber (400 Kč), dvojlůžkový pokoj za 25Liber (750 Kč). Tyto ceny by měly platit po celé Anglii včetně Londýna!!! Více o nabídce ZDE!

- Speciální nabídka na ubytování ve waleských hostelech 3+1. Zaplaťte si 3 noci a 4.máte zdarma. Tato nabídka platí do odvolání, více informací ZDE! 

 

Zajímá vás ubytování v jiných koutech světa? Mrkněta na hostely v Pařížihostely ve Vídni, hostely v Berlíně či hostely v Budapešti!