Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

Hungary

Kontakt

Maďarská Hostelová Asociace
Konkoly-Thege Miklós út 21
1121 Budapešť
Fax: 3612396207

Hostely v Maďarsku (HYHA)
budapest_hostel_aventura budapest_hostel boat_hostel_budapest_pokoj fortuna_boat_budapest budapest_hostel_marco_polo

Maďarská Hostelová Asociace

Česká Hostelová Asociace představuje Maďarskou Hostelovou Asociaci (Hungarian Youth Hostel Assoaciation), která se v posledních letech opírá především o budapešťské hostely výborné úrovně. 

 

Základní informace: Maďarská hostelová, to je 16 hostelů po celém Maďarsku, ale také 8 hostelů v Budapešti, kde si každý může vybrat dle své chuti a povahy. Fantastický hostel Aventura Boutique se během posledních let stal nejvyhledávanějším hostelem baťůžkářů z celého světa, zatímco hostel - Fortuna Boat - vám nabídne ubytování v kajutách s královskou snídaní. Školním skupinám vřele doporučujeme Marco Polo hostel, který nabízí kapacitu skoro 200 postelí a širokou nabídku služeb. Z dalších měst a regionů stojí za zmínku hostely na Balatonu, v Debrecíně, v Egeru či v Segedíně. Kam jinam na segenín? Kde jinde přespat? Než do Maďarska a v hostelu. 

 

Hostelová karta: V síti hostelů Maďarské hostelové asociace získáte s hostelovou kartou slevu ve výši minimálně 10% (či více) na ubytování. Bez hostelové karty vás však bez problémů ubytují. Pokud byste si chtěli hostelovou kartu pořídit až v Maďarsku, tak její cena je přibližně 250 Kč. U nás vyjde na 200 Kč, takže není co řešit. Postel na dormu (společném pokoji) lze v Budapešti pořídit od 200 Kč, dvoulůžkový pokoj od 600 Kč za pokoj. Hostelovou kartu objednávejte ZDE! 

Doporučujeme hostely Budapešti!!!


Aventura Boutique hostel & apartments - to je jeden z nejzajímavšjších a nejoblíbenějších hostelů v celé Evropě. Rozmanité pokoje (japonský pokoj, indický či africký pokoj), prostorné apartmány, samoobslužná kuchyň a poloha v centru Budapešti.

 

Budapest hostel - to je jeden z nejnovějších budapešťských hostelů. Moderní prostorné pokoje vynahradí adresu hostelu, která je kousek za centrem.

 

Fortuna botel - v centru Budapešti v kajutě? Ano, doporučujeme pokoje všech kategorií, hostelová kategorie i pokoje 3*hotelu. Fantastické snídaně pro všechny!

 

Marco Polo hostel - jeden z nejznámějších maďarských hostelů nabízí dostatečné kapacity pro jednotlivce, skupinky i školní skupiny. Ideální poloha pro výlety za památkami i nočním životem Budapešti. 

 

Speciální nabídka / TIP České hostelové!

Doporučujeme Hullam hostel na Balatonu. Vyzkoušeno, prověřeno! Příjemná restaurace, pohodlné ubytování, velká zahrada, grilování...v Hullam hostelu se sjíždí cestovatelé z celého světa, kteří vytváří nezapomenutelnou atmosféru. K Balatonu to je nějakých 5 minut pěšky. 

 

Krásný Eko hostel, penzion a kemp Oko Park, to je ubytování v nádherném prostředí...

 

Novinky: 

 

Nejdříve Budapešť a pak Vídeň? Podívejte se na nabídku ubytování - hostely ve Vídni! A nebo rovnou nabíráte směr Slovinsko? Hostely ve Slovinsku patří mezi nejlépe hodnocené hostely v Evropě. 

 

Autobusem do Budapešti to se společností Eurolines vyjde celkem levně a držitelé hostelových karet ještě ušetří 10%!!!