Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English
Jazykové kurzy se Study.cz

Studujte v zahraničí se Study.cz

Jazykové kurzy se slevou

300 Kč sleva na jazykové kurzy pro držitele České hostelové karty na všech pobočkách Asiana, s.r.o.

Study.cz

  • 18 let zkušeností na trhu,
  • studujte v nejlepších školách,
  • učte se jazyky po celém světě,
  • jazykové kurzy a práce v zahraničí,
  • pravidelné slevy a akce

Buďte světoví a učte se jazyky...s Hostelovou kartou levněji.

Study.cz se zaměřuje na studijní pobyty v zahraničí a možnost přivýdělku (například work&travel program). Námi nabízené studium v zahraničí si získává stále větší uznání na trhu a popularitu mezi klienty. Portál study.cz plynule navazuje na technologickou vyspělost společnosti ASIANA s r.o. a zároveň čerpá z dlouholetých zkušeností s poradenskou činností v oblasti cestovních služeb.

Kromě jazykových kurzů pro jednotlivce, zajišťujeme studium pro manažery, juniory, kurzy na míru i pro více členů jedné rodiny. Všechny jazykové školy jsou pravidelně prověřovány členy našeho týmu, a se zástupci jednotlivých institucí jsme neustále v kontaktu. Společnost se stala držitelem prestižního ocenění Quality English, které studentům zaručuje umístění pouze v renomovaných a kvalitních jazykových školách po celém světě. S našimi studenty jsme v kontaktu nejen před zahájením kurzu, ale k dispozici zůstáváme i během pobytu v cizině.

Study.cz - Asiana, s.r.o.

Jsme velmi potěšeni, že mnozí z našich studentů se k nám často vrací. Jejich zpětné vazby si vždy vážíme a je námi velmi ceněna. Přesto, že jsme průkopníci oboru (zajišťujeme studium v zahraničí již od roku 1993), stále pracujeme na zlepšování a zkvalitňování našich služeb. To potvrzují i časté děkovné emaily našich klientů nebo jejich blízkých.

Ke všem zájemcům přistupujeme individuálně a vybíráme vždy nejvhodnější školu a program dle možností, podmínek a představ každého z Vás. Naše IATA agentura, která je jedničkou na trhu letenek, zaměstnává špičkové profesionály, kteří Vám zajistí nejen jazykový kurz a práci v zahraničí, ale i případná víza, letenky, ubytování, cestovní pojištění a veškeré potřebné formality. Ve všech uvedených odvětvích cestovního ruchu patříme ke špičce na trhu. Díky objemům prodeje má náš sesterský portál LETUSKA.CZ přednostní práva na nejvýhodnější ceny letenek od všech renomovaných leteckých společností, které nabízíme právě Vám.

Hostelové karty můžete zakoupit na všech našich pobočkách. Ke kartě Vám dále poskytneme slevu 100,-Kč na libovolnou letenku a 300,-Kč na libovolný jazykový kurz.

Pro studium v zahraničí nenajdete lepšího, zkušenějšího a spolehlivějšího partnera. Více informací o jazykových kurzech a pracovních pobytech získáte na stránkách www.study.cz.