Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English
Letenky od Letuska.cz

Letecky do světa s Letuska.cz

Letenky od Letušky se slevou!

100 Kč sleva na letenky pro držitele České hostelové karty na všech pobočkách Asiana, s.r.o. a nově při nákupu na stránkách ČHA!

Navštivte pobošky Asiany v ČR

  • Karlovy Vary
  • Praha Dejvice
  • Praha Letiště
  • Praha Můstek
  • Zlín


Vyřiďte si letenku z domova

  • Rezervace a prodej online ZDE!

Letuska.cz

  • jednička na trhu letenek,
  • on-line vyhledávání a rezervace,
  • prodej všech cestovních služeb,
  • pravidelné speciální akce a slevy

Česká Hostelová a Letuška nabízí letenky do celého světa se slevou!!!

Létejte po světě s Letuskou a šetřete s hostelovou kartou...

Plánujete si zaletět do některého z evropských měst na víkend? Máte vysněnou dovolenou v Austrálii či Americe nebo snad v Asii?. ČHA doporučuje vice než 4000 hostelů po celém světě a přidává i slevu na letenky ve výši 100 Kč.

Společnost Asiana (provozovatel portalu Letuska.cz) a Česká Hostelová Asociace připravili pro držitele hostelových karet možnost nákupu letenek do celého světa se slevou. Letenky můžete nakupovat zde online či na všech pobočkách Asiana s.r.o.

Letuska.cz je systém určený pro on-line vyhledání, rezervace a prodej letenek. Provozovatelem tohoto rezervačního systému je společnost ASIANA s r.o., která dále pracuje na projektu SUPERLETUSKA.CZ - systému určeného pro on-line vyhledání, rezervace a prodej letenek , ubytování , cestovního pojištění, půjčování automobilů, zájezdů, ale i dalších cestovních služeb.

Letuska.cz - Asiana, s.r.o.

ASIANA spol. s r.o. byla založena v roce 1993 a v současnosti je jednou z největších cestovních agentur s akreditací IATA (Mezinárodní asociace leteckých dopravců) v ČR. Cestovní agentura ASIANA je od června 2006 držitelem certifikace ISO 9001:2001. Splnění velmi náročných podmínek pro udělení certifikace je důkazem, že kvalita nabízených cestovních služeb společnosti ASIANA je pravidelně hodnocena a kontrolována v souladu s metodikou a požadavky norem ISO.

ASIANA je dále držitelem prestižních ocenění: „Nejproduktivnější rezervační terminál Amadeus v ČR“ (Amadeus Marketing ČSA), „Nejlepší IATA agentura v ČR“ (Travel Trade Gazette), „International Star Quality Award“ (Business Initiative Directions) a „Internet Effectiveness Awards“ (Economia OnLine). ASIANA patří mezi 50 nejrychleji se rozvíjejících technologických společností ve střední Evropě (dle žebříčků „Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe“).

Cestovní agentura ASIANA se vyznačuje především vysokou kvalitou poskytovaných služeb, flexibilitou a individuálním přístupem ke klientovi. Vedení společnosti klade hlavní důraz na profesionalitu svých pracovníků a špičkové technologické zázemí. Naším cílem je spokojený zákazník, k jehož dosažení přispívá i využívání nejmodernějších technologií a sehraný kvalifikovaný team pracovníků.