Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

Cuba hostel v Českých Budějovicích

partner Hostelové karty

 

Cuba hostel (a Cuba bar) v centru Českých Budějovicích nabízí příjemné a levné ubytování v historickém domě kousek od náměstí Přemysla Otakara II. Příjemné, světlé a velké pokoje Vám nabídnout spoustu pohodlí před i po výletech po Budějicích a okolí. Hostel Cuba a České Budějovice k sobě již nerozlučně patří a během června 2012 by měly být otevřeny nové pokoje. Kapacita hostelu a služby hostelu se ještě více rozšíří.

 

Otevřeno je celoročně, každý den. Více o hostelu Cuba a Českých Budějovicích ZDE.

 

Cuba Hostel nabízí 10ti% slevu držitelům hostelových karet na ubytování.

 

Stylový kubánský "Cuba" bar v přízemí vám jistě zpříjemní pobyt v hostelu a Českých Budějovicích. Spousty stylového pití, spousty dobré muziky, spousty akcí a večerních programů. 

 

Doporučujeme spojit s výletem a noclehem v Českém Krumlově, v Travellers hostelu či s pobytem v Táboře, v hostelu Bernarda Bolzana

 

Objevte kouzlo památek, užijte si zábavy či zajděte do restaurace. Přehled míst se slevou pro držitele hostelových karet v okolí Budějovic, jejich nejbližším okolí či v komplet Jižních Čechách naleznete na mapě či v přehledu partnerů.

Kontakty:

Cuba hostel

Nová 18, 370 10 České Budějovice

Sleva na ubytování 10 %

Ušetřete 10% s hostelovou kartou během pobytu v hostelu v centru Českých Budějovic. Hostel Cuba nabízí držitelům hostelových karet slevu na ubytování.