Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

Hostel Bernarda Bolzana v Táboře

partner Hostelové karty

 

Příjemné ubytování v centru Tábora nabízí hostel B.Bolzana v prostorách základní školy Bernarda Bolzana. Ideální pro jednotlivce, rodiny i školní skupiny. Levné ubytování hostelového typu v Jižních Čechách. 2-3 minuty volnou chůzí na historické táborské Žižkovo náměstí. 

 

Tento táborský hostel je otevřen celoročně, doporučujeme však předem zavolat na recepci a ohlásit čas příchodu. Více informací o hostelu, Táboře a okolí naleznete ZDE.

 

Pro držitele hostelových karet si hostel Bernarda Bolzana připravil slevu 70 Kč na osobu a noc!!!

 

Doporučujeme zajít do Strašidelného podzemí na Žižkově náměstí, kde si pro Vás strašidla připravila krom zábavy i slevu 10%, prokážete-li se hostelovou kartou. Využijte služeb našich partenrů v Českých Budějovicích, kde se na vás těší Cuba hostel, anebo se vydejte na prohlídku České Krumlova (památky UNESCO) a přespěte v Travellers hostelu přímo v krumlovském centru.  

 

Objevte kouzlo památek, užijte si zábavy či zajděte do restaurace. Přehled míst se slevou pro držitele hostelových karet na Táborsku i v Jižních Čechách

naleznete na mapě či v přehledu partnerů ČHA.

 

 

 

Kontakty:

Hostel Bernarda Bolzana

Školní náměstí 199, 390 01 Tábor

Sleva na ubytování -70 Kč

Ušetřete 70 Kč za noc a osobu s hostelovou kartou. To už je zajímavá sleva na ubytování v centru Tábora. Hostel Bernarda Bolzana vám nabízí příjemné, čisté a pohodové ubytování.