Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

Hostel Fléda v Brně

partner Hostelové karty


Brněnský hostel a legendární klub Fléda nabízí levné ubytování v Brně. Užijte si hodně zábavy, nekonečných večírků, koncertů oblíbených skupin. Hostel Fléda nabízí základní ubytování za pár korun...za pár korun hodně muziky. Ubytování doporučujeme především lidem, kteří jedou do Brna zapařit a nehledají nejklidnější ubytování v Brně. V areálu se nachází krom klubu, hostelu i příjemná kavárnička s internetem v prostorách recepce. 

 

Hostel je otevřen celoročně, 7 dní v týdnu. Více informací o hostelu Fléda, Brnu a okolí najdete ZDE

 

S hostelovou kartou získáte 10% sleva na ubytování v tomto brněnském hostelu.

 

Hledáte-li ubytování klidnějšího charakteru, tak vám můžeme doporučit Hostel Mitte, který se nachází přímo v centru Brna a nabízí krásné ubytování v designových pokojích všech ubytovacích kategorií. Hostel Mitte je chlouhou České Hostelové Asociace od roku 2011.


Objevte kouzlo památek, užijte zábavy, zajděte do barů či restaurací. Více o místech se slevou pro držitele hostelových karet naleznete na mapě či v přehledů partnerů ČHA.  

Kontakty:

Hostel Fléda

Štefánikova 24, 602 00 Brno

Sleva na ubytování 10 %

10% sleva s hostelovou karta na ubytování v Brně. Doporučujeme spojit s návštěvou hudebního klubu Fléda. Další slevy pro ubytováné na vstupném do klubu na některé z akcí a koncertů.