Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

Hostel River v Plzni

partner Hostelové karty

 

Levné ubytování nedaleko centra Plzně nabízí hostel River. Příjemné vícelůžkové pokoje, komfortní apartmán s příslušenstvím, plně vybavená kuchyňka a ochotný personál. Vychutnejte si plzeňské pivo přímo u zdroje, objevujte Plzeň, město kultury a sportu a ubytujte se v hostelu River kousek od břehu řeky Radbuzy. Do centra je to volnou chůzí pár minut...

 

Otevřeno je celoročně a příjemným překvapením roku 2012 bude otevření nových pokojů s vlastním příslušenstvím. Více pohodlí, větší kapacita a hotelové služby. Více informací o Plzni a hostelu River naleznete ZDE.

 

Sleva 10% na ubytování v plzeňském hostelu River pro držitele hostelových karet. 

 

A když Plzeň, tak pivo, a když pivo, tak v pivovaru - zajděte si prohlédnout pivovar, kde přichází na svě Gambrinus a legendární Pilsner Urquel - Prohlídky Gambrinus a Pilsner Urquel Vám přiblíží historii a potěší ochutnávkou. Sleva 40% na vstupém s hostelovou kartou. Dále doporučujeme Pivovarské Muzeum a Historické Plzeňské Podzemí (opět vše se slevou). Či hledáte zábavu z jiného soudku? Nechte se postrašit v plzeňském Muzeu Strašidel

 

Více o památkách v okolí naleznete na naší mapě slev a benefitů či v přehledu partnerů (komplet seznam míst s benefity pro držitele hostelových karet).

 

Pakliže pokračujete na Prahu, tak vyzkoušejte naše hostely v centru. V historickém centru Prahy naleznete hostel Downtown na Národní a Travellers hostel v Dloiuhé. 10 minut od Václaváku své služby nabízí hostel Advantage a v blízkosti kongresového centra (stanice metra C Vyšehradská) pension Beta. Všichni 4 partneři České Hostelové Asociace nabízí 10% slevu na ubytování - na ubytování všech katergorií - od postelí na společných pokojích od 300 kč / osoba / noc až po apartmány s vlastním příslušenstvím. 

Kontakty:

Hostel River

Černická 12, 301 00 Plzeň

Sleva na ubytování 10 %

Sleva 10% s hostelovou kartou na již tak levné ubytování v centru Plzně. Dopručujeme apartmán s příslušenstvím, ale i ostatní pokoje umožní příjemný pobyt v městu piva.