Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

Hostel U Kozy

partner Hostelové karty

 

Hostel, farma a klub U Kozy nabízí ubytování v Českém Středohoří ve 2 pokojích po 8 lůžkách na starobylých palandách. Hostel najdete v Liběšicích u Úštěka (či Litoměřic). Aktivní odpočinek spojený s relaxací Vám doplní fyzické i duševní síly. Odpočiňte si od všedních starostí a přijeďte za námi. Přivítá Vás domácí kuchyně, nepasterizovaná piva, slivovička. Možnost návštěvy Eko-Farmy či projížďky na koních. Ideální základna pro výlety do přírody či toulkami za historií.

 

Otevřeno celoročně, každý den. Kousek do Litoměřic, kousek do Úštěka, kousek do Terezína...navštivte města Ústeckého kraje ale přenocujte na samotě. Více informací o hostelu U Kozy, více o možnostech vyžití najdete ZDE

 

S hostelovou kartou ušetříte 10% na ubytování...a další sleva Vás čeká při projížďce na koních.

 

Objevte kouzlo památek Ústeckého kraje, užijte si zábavy na Litoměřicku, šestřete s hostelovou kartou. Přehled míst s výhodami pro držitele hostelových karet naleznete na mapě slev a benefitů či v přehledu partnerů.

 

Mají U Kozy plno? Hledáte jiný typ ubytování? Doporučujeme pobyt v Litoměřicích, v královském to městě. Hostel U sv.Štěpána nabízí pohodové ubytování hostelového typu za pár korun.

Kontakty:

Hostel U Kozy

Trnobrany 34, 411 45 Liběšice

Sleva na ubytování 10 %

10% sleva na ubytování pro držitele hostelových karet. Ideální místo pro odpočinek v přírodě a na venkově.