Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

Hostel U sv. Štěpána v Litoměřicích

partner Hostelové karty

 

Levné ubytování v Litoměřicích nabízí nově otevřený hostel U sv. Štěpána v centru Litoměřic nedaleko Mírového náměstí. Ubytování ve dvou kategoriích - hostelového typu a v apartmánech. Informační centrum v prostorách recepce, připojení na internet, parkoviště zdarma či plně vybavená kuchyňka. Ideální i pro skupiny.

 

Hostel je otevřen celoročně, 7 dní v týdnu. Více informací o ubytování v tomto litoměřickém hostelu a o městu Litoměřice naleznete ZDE

 

Hostel U sv.Štěpána poskytuje držitelům hostelových karet 10% slevu na ubytování.

 

Prozkoumejte Litoměřice, využijte ubytování U sv.Štěpána a pokračujte na Prahu. Naše hostely v Praze nabízí držitelům hostelových karet slevu na ubytování 10% a více. Vyzkoušejte Travellers hostel - Praha 1, hostel Downtown - Praha 2, hostel Advantage - Praha 2 či pension Beta - Praha 2. Všechny tyto hostely nabízí ubytování v centru Prahy, příjemné pokoje pro náročné i nenáročně. Recepce nonstop a spousty dalších spíše hotelových než hostelových - služeb. Vše za příjemné ceny. 

 

Objevte kouzlo památek, užijte si zábavy či zajděte do restaurace. Přehled míst se slevou pro držitele hostelových karet v Litoměřicích, jejich okolí či v v Ústeckém kraji naleznete na mapě či v přehledu partnerů.

Kontakty:

Hostel U sv. Štěpána

Komenského 4, 412 01 Litoměřice

Sleva na ubytování 10 %

Sleva 10% s hostelovou kartou na ubytování v hostelu U sv. Štěpána v Litoměřicích. Vhodné místo pro návštěvu akcí, které se každoročně v Litoměřicích konají (například Zahrada Čech, Litoměřické vinobraní atd) či ideální pro výlety do Českého Středohoří a okolních měst - Terezín, Roudnice nebo Ústí nad Labem.