Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

Hotel Sport v Klatovech

partner Hostelové karty

 

Hotel a hostel v Klatovech, v centru klatovského sportovního areálu. Ideální pro turisty, sportovce a sportovní soustředění. Hotel Sport nabízí komplet zázemí od sauny s vířivkou, přes jídelnu y pro skupiny a především sportoviště - basket, tenis, atletika, hokej, fotbal, volejbal a další. Již tradiční a pověstné jsou letní basketbalové kempy které probíhají v tomto areálu. Zájemcům doporučujeme včasnou registraci.

 

Hotel Sport je otevřen celoročně a krom sportovního vyžití nabízí i ubytování vhodné pro výlety na Šumavu. Více informací o tomto klatovském hostelu a hotelu naleznete ZDE.

 

Držitelé hostelových karet mají nárok na slevu 10% na ubytování. 

 

Doporučujeme zajet do Plzně a prohlédnout si pivovar Plzešnkého Prazdroje (Prohlídka Gambrinus a Prohlídka Pilsner Urquel), do plzeňského Pivovarského muzea a Historického Plzeňského podzemí. Více o památkách a možnostech vyžití v okolí se slevou pro držitele hostelových karet naleznete na mapě slev či v přehledu partnerů.   

 

Nejbližší ubytování nabízí hostel River v centru Plzně a hostel Sport na Lipně, ve Frymburku - ubytování přímo na břehu lipenské přehrady s vlastní pláží. 

Kontakty:

Hotel Sport

Domažlická 609, 339 01 Klatovy

Sleva na ubytování

10% sleva na ubytování v Klatovech v hotelu Sport pro držitele hostelových karet. Pro turisty kousek na Šumavu, pro sportovce ideální ubytování při sportovních soustředěních.