Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

Pension Beta v Praze

partner Hostelové karty

 

Příjemné ubytování v pensionu Beta v Praze nabízí pokoje penzionového i hostelového typu. Poloha kousek od centra Prahy (10 minut tramvají na Václavák) Vám poskytne ideální základnu pro výpravy či služební cesty po Praze. Kousek od kongresového centra či od Vyšehradu.Výborné snídaně, pohodlné ubytování, ochotný personál.

 

Pražský pension Beta je otevřen celoročně, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Více informací o ubytování a okolí naleznete ZDE.

 

Držitelům hostelových karet náleží sleva 10% na ubytování.


Objevte kouzlo památek v okolí, užijte si zábavy a kultury či se zajděte najíst a popít. To vše s hostelovou kartou výrazně levnějí. Přehled míst se slevou v Praze a okolí najdete na mapě slev či v přehledu partnerů České Hostelové Karty. Určitě si nesmíte ujít příležitost zajít do Švejkova restaurantu U Karla (10% sleva).

 

Pokud je pension Beta plný, tak vyzkoušte zavolat či kontaktovat naše další partnerské hostely v Praze - na Praze 2 hostel Advatnage, a přímo v centru - kousek od Prašné Brány, Náměstí republiky a především 5 minut od Staromáku to je Travellers hostel a na adrese 5 minut pěšky od Karlova Mostu se na Vás těší hostel Downtown, Národní 19, Praha 1. Vše o 10% levněji (máte-li hostelovou kartu...platnou..).

 

Kontakty:

Pension Beta

Jaromírova 46/174, 128 00 Praha 2

Sleva na ubytování 10 %

Získejte slevu 10% a více s hostelovou kartou na ubytování v centru Prahy v pensionu Beta. Pokoje všech kategorií vás potěší a nabídnou příjemný odpočinek po náročném dni v Praze či výletech po okolí.