Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

Pension U Tkadlen v Jindřichově Hradci

partner Hostelové karty

 

Příjemné ubytování pensionového i hostelového typu přímo pod zámkem v Jindřichově Hradci. Útulné až romantické ubytování za příjemnou cenu v klidné části centra Jindřichova Hradce na břehu řeky Nežárky. K dispozici jsou pokoje všech kategorií. 

 

Pension U Tkadlen je otevřen celoročně a nabízí se jako ideální základna pro výlety a výpravy po Jižních Čechách. Na kole, pěšky či autem a nebo se svezte legendární jindřichohradeckou úzkokolejkou krajinou rybníků a lesů...více o pensionu U Tkadlen najdete ZDE.

 

Ubytování v Jidřichově Hradci U Tkadlen mají držitelé hostelových karet o 10% levnější.

 

Doporučujeme zajít v Jindřichově Hradci na zámek, kde můžete využít dalších slev (cca 30% na vstupném). Objevte kouzlo i dalších památek v Jižních Čechách, užijte si zábavy či zajděte do restaurací a barů. Více o místech se slevou najdete na mapě slev či v přehledu našich partnerů.

 

Naplánujte si dovolenou po Jižních Čechách a okolí. Doporučujeme strávit každou noc v jiném z našich hostelů - hostely Budějovického kraje jsou stejně příjemné a pohledné jako kraj sám. Hostel B.Bolzana v Táboře, Cuba Hostel v Budějovicích, Travellers Hostel v Krumlově, či si to protáhněte až na Lipno a Šumavu, kde se na Vás těší hostel Sport (Frymburk). Pokud byste raději vyrazili více na východ, tak ideální ubytování pro cyklisty či rodiny nabízí hostel Domeček v Telči a Travellers hostel v Třebíči.

Kontakty:

Pension U Tkadlen

Pod hradem 7, 377 01 Jindřichův Hradec

Sleva na ubytování 10 %

10% sleva na ubytování v pensionu a hostelu v Jindřichově Hradci pro držitele hostelových karet. Ideální pro dovolenou v jižních Čechách. Cyklistika, turistika či relax...