Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

Pivovar Gambrinus v Plzni

partner Hostelové karty

Česká Hostelová představuje Pivovar Gambrinus v Plzni.


Máte rádi dobré, vychlazené  pivo? Rádi se bavíte, soutěžíte a předvádíte? Přijeďte k nám do Pivovaru Gambrinus v Plzni a nechte si načepovat pivo Gambrinus a naservírovat velkou porci akce a zábavy. Naše prohlídka vám nabízí neopakovatelný zážitek v unikátní interaktivní „Gambrinus Aréně“.  Gambrinus - mladší z plzeňských pivovarů poprvé od roku 1869 otevřel svoje brány návštěvníkům na podzim 2010. Prohlídka vás zavede do provozu pivovaru, kde se přesvědčíte, jak sládkové dohlížejí na kvalitu piv Gambrinus a poznáte suroviny, tradiční postupy a nejmodernější technologie, které stojí za tímto českým pivem. náletů v roce 1945.


Prohlídka pivovaru nabitá akcí a zábavou: V penaltovém rozstřelu si vyzkoušíte, zda se dokážete zařadit mezi nejlepší střelce Gambrinus ligy a podržet svůj tým v rozhodujícím okamžiku zápasu. Dozvíte se zde, kdo se zasadil o obnovu pivovaru Gambrinus, který byl téměř zničený během náletů v roce 1945. Projedete se v čase na historickém náklaďáku. V souboji kytar si zahrajete na hlavní scéně největšího českého festivalu po boku známých kapel Tři Sestry nebo Kabát a možná v sobě objevíte skrytý talent rockového kytaristy. Na závěr prohlídky na vás čeká ochutnávka několika variant piv Gambrinus, během které vám jeden z pivovarských odborníků vysvětlí, jak se pozná kvalita piva a jak se o něj má správně pečovat. Dozvíte se také, jak se pivo správně čepuje, a budete mít možnost si pod odborným dohledem čepování sami vyzkoušet. Přijeďte se seznámit s nejoblíbenějším českým pivem. Pivem, které si vychutnáte nejlépe s přáteli, stejně jako samotnou prohlídku pivovaru.


Trasa prohlídky: Návštěvnické centrum – Stáčírna - Varna 1869  - Současná varna - Gambrinus Aréna - Ochutnávka a škola piva.


Praktické informace: Doporučujeme rezervaci prohlídky předem na tel.: 377 062 888.

Časy prohlídek pro indiviudální návštěvníky bez předchozí rezervace se mohou měnit . Doporučujeme Vám si je před Vaší návštěvou ověřit na stránkách pivovaru Gambrinus, případně telefonicky Pro skupiny od 10 osob zajistíme na základě včasné rezervace prohlídku kdykoliv během otevírací doby pivovaru Gambrinus (mimo otevírací dobu možno za příplatek).


Otevírací doba: duben – září: denně 8:00 – 18:00 hodin / říjen – březen: denně 8:00 – 17:00 hodin


Vstupné: Základní – 120 Kč / Snížené – 70 Kč. Hostelovou kartou zaplatíte do pivovaru Gambrinus snížené vstupné.


Více informací o prohlídkách se dozvíte na stránkách pivovaru Gambrinus.


Doporučujeme navštívit i prohlídkovou trasu Pilsner Urquel, Pivovarské muzeum a Historické podzemí -  vše Plzni, a dále partnerské pivovary ve Velkých Popovicích (Velkopopovický Kozel) a Pivovar Radegast na Moravě, nedaleko Ostravy.


Či hledáte zábavu z jiného soudku? Nechte se postrašit v plzeňském Muzeu StrašidelVíce o památkách v okolí naleznete na naší mapě slev a benefitů či v přehledu partnerů (komplet seznam míst s benefity pro držitele hostelových karet).

 

Hostel River vám nabízí přijemné ubytování v Plzni. Doporučujeme si zarezervovat jejich apartmán.

Kontakty:

Pivovar Gambrinus v Plzni

U Prazdroje 7, 301 00 Plzeň