Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

Soutěže s Českou hostelovou asociací

Soutěž o výlet do Drážďan

Česká Hostelová Asociace vyhlašuje další soutěž, tentokrát již o hodnotné ceny. Do slosování budou zařazeny pouze správné odpovědi. 

 

SOUTĚŽE O VÝLET DO DRÁŽĎAN SE ÚČASTNILO SKORO 150 SOUTĚŽÍCÍCH A SPRÁVNĚ ZODPOVĚDĚLO VŠECHNY OTÁZKY 68 Z NICH.

 

ZÁZNAM Z LOSOVÁNÍ ZDE

 

1.CENU VYHRÁVÁ....LUKÁŠ KOUKAL

2.CENU VYHRÁVÁ....HANA ŠIMRALOVÁ 

3.CENU VYHRÁVÁ....JAKUB JABŮREK

 

VŠEM VÝHERCŮM BLAHOPŘEJEME A OSTATNÍM DĚKUJEME ZA ÚČAST. PŘÍŠTĚ SE URČITĚ ŠTĚSTÍ USMĚJE NA VÁS...

 

1.cena - Drážďany pro 2 osoby na 2 noci včetně dopravy z Prahy zdarma (ve dvojlůžáku v hostelu JGH v Drážďanech v období 1.9. - 30.11.2012)  


2.cena - Prohlídka pivovaru Gambrinus* a pobyt (1 noc) v hostelu River v Plzni pro 4 osoby (v období 15.6. - 30.11.2012).


3.cena - Vstup na hrad Trosky v Českém Ráji pro 2 osoby a 2 hostelové karty (hrad Trosky období 15.6. - 31.10.2012). 

 

Ceny do soutěží věnovali partneři ČHA: Německá Hostelová Asociace - www.djh.de, Eurolines - Vaše autobusové spojení s Evropou - www.eurolines.cz Plzeňský Prazdroj - www.prazdrojvisit.cz , Hostel River v Plzni - www.hostelriver.com , Národní Památkový Ústav Libereckého kraje - www.npu.cz .

 

Veškeré ceny je možné čerpat pouze po předchozí rezervaci na emailu: vosahlo@czechhostels.com. 

 

Pro mladší 18ti let je vstup na prohlídku pivovaru Gambrinus povolen pouze se souhlasem a pod trvalým dozorem rodičů či jiné odpovědné doprovázející osoby starší 18 let a plně způsobilé k právním úkonům.

 

VÝHERCI SOUTĚŽE BUDOU VYLOSOVÁNÍ 18.6.2012 V PRAZE V RESTAURACI U KARLA (ŠVEJK RESTAURANT - KŘEMENCOVA) V 15:00. LOSOVÁNÍ JE VEŘEJNÉ!!!

 

Hlasování bylo ukončeno.

Pořadatelem soutěže je České Hostelová Asociace o.s. Registrací do soutěže uděluje účastník soutěže pořadateli v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., souhlas se zpracováním osobních údajů, které účastník soutěže uvedl v registračním formuláři a bude automaticky zařezen mezi žadatele o měsíční newsletter ČHA. Odběr bude zrušen na základě žádosti zaslané emailem na vosahlo@czechhostels.com.