Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

Soutěže s Českou hostelovou asociací

Soutěž o ubytování v Budapešti, Krkonoších a v Třebíči

Česká Hostelová Asociace a Turistika.cz vyhlašují soutěž o pobyt v Budapešti, v Krkonoších a v Třebíči. 

 

SOUTĚŽ BYLA JIŽ UKONČENA!!! 


A ceny získávají...

1.Místo: Petr Novotný - pobyt v budapešťském hostelu Aventura

2.Místo: Dan Pátek - ubytování na Klínovce v Krkonoších

3.Místo: Jiřina Lišková - ubytování a veřeře U Jelínků v Třebíči


2 hostelové karty: Jiří Ch., Markéta H., Ivona D., Tomáš F., Václav Š., Alena N., Milan H., Petra F., Simona T., Jana G., Milena D., Miroslava B., Josef P. a Martin T.!


Moc gratulujeme...

 

---

 

1. Cena - Ubytování pro 2 osoby ve dvojlůžkovém "Japonském" pokoji na 2 noci v centru Budapešti v Aventura Boutique Hostelu - v jednom z nejzajímavějších a nejlépe hodnocených hostelů v Evropě v termínu 1.9. až 30.11.2012 (na základě předchozí rezervace).

 2.  Cena - Ubytování se snídaní pro 2 osoby ve dvojlůžkovém pokoji na 2 noci na svazích Krkonoš - na chatě Nová Klínovka, to je komfortní ubytování ve výšce 1224 metrů a výtečná domácí kuchyně -  v termínu 1.9. až 31.10.2012 (na základě předchozí rezervace).

 3. Cena - Ubytování pro 2 osoby na 1 noc v Travellers hostelu v Třebíči a večeře pro 2 osoby v restauraci U jelínků rovněž  v Třebíči- ubytujte se na okraji Židovské čtvrti v Třebíči (památka UNESCO) a dejte si večeři v restauraci, kde chutnalo panu Pohlreichovi či X.Baumaxovi - v termínu 1.9. -  30.11.2012 (na základě předchozí rezervace).

A jako dárek k nezaplacení dostává od ČHA každý 50.účastník soutěže 2 hostelové karty

Ceny do soutěží věnovali partneři ČHA: Aventura Boutique Hostel v Budapešti, Chata Nová Klínovka v Krkonoších, Travellers hostel a restaurace U Jelínků v Třebíči.

Veškeré ceny je možné čerpat pouze po předchozí rezervaci na emailu: vosahlo@czechhostels.com. 

DO SOUTĚŽE BUDOU ZAŘAZENI POUZE SPRÁVNÉ ODPOVĚDI. NÁPOVĚDU K VÝHERNÍ OTÁZCE NALEZNETE ZDE!!!

Hlasování bylo ukončeno.

Pořadatelem soutěže je České Hostelová Asociace o.s. Registrací do soutěže uděluje účastník soutěže pořadateli v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., souhlas se zpracováním osobních údajů, které účastník soutěže uvedl v registračním formuláři a bude automaticky zařezen mezi žadatele o měsíční newsletter ČHA. Odběr bude zrušen na základě žádosti zaslané emailem na vosahlo@czechhostels.com.