Levné ubytování & cestování
s hostelovou kartou
www.hostely.cz

English

Soutěže s Českou hostelovou asociací

ANKETA "HOSTEL ROKU 2012"

Vyberte nejlepší hostel České Hostelové Asociace za rok 2012!!! 

---

NEJLEPŠÍM HOSTELEM ČHA ZA ROK 2012 V ČESKÉ REPUBLICE BYL ZVOLEN HOSTEL MITTE V BRNĚ....


Držitelem historicky 1. ocenění „Hostel roku“ se stal brněnský hostel Mitte!

 

Česká Hostelová Asociace o.s. (ČHA) letos poprvé uspořádala anketu s názvem Hostel roku. Cestovatelé z celého světa, byli prostřednictvím Internetu osloveni, aby vybrali nejlepší hostel v ČR. Necelá tisícovka účastníků pak zvolila tím nejlepším hostel Mitte v Brně.  Druhé a třetí místo obsadily hostel U Jelínků v Třebíči a hostel Downtown v Praze.

 

Prvního ročníku této ankety se zúčastnilo celkem 11 členských hostelů ČHA z 8 měst naší republiky. Díky velkému zájmu z řad veřejnosti je již nyní zřejmé, že se tento projekt uskuteční i v roce příštím. Do budoucna počítá ČHA s ještě větší účastí hostelů, neboť ta nebude podmíněna členstvím v ČHA.

 

Snahou ČHA je propagovat turismus v ČR, rozvíjet hostelling a vytvářet síť kvalitních hostelů ve všech regionech naší republiky, protože hostely nejsou jen levným ubytovacím zařízením, ale především místem, kde se lidé setkávají.  Více informací na stránkách ČHA.

 

Výsledky ankety "Hostel roku 2012":

1. místo (Nejoblíbenější hostel České Hostelové Ascoaice): Hostel Mitte (Brno)

2. místo: Hostel U Jelínků v Třebíči

3. místo: Hostel Downtown v Praze


Všem účastníkům ankety děkujeme za vyjádření názoru i za podporu této ankety. Kdo ještě nespal v brněnském hostelu Mitte, U Jelínků v Třebíči či v hostelu Downtown v Praze, tak má nyní další důvod vyzkoušet jejich služby. Ochutnejte atmosféru nejlepších hostelů České republiky a brzy pochopíte, proč právě tyto 3 hostely České Hostelové byly vybrány za nej hostely loňského roku.

 

Díky všem za hlasy a podporu našich hostelů. Všichni hlasující byli zařazeni do losování o hodnotné ceny.

 

Hlavní výhru - Ubytování pro 2 osoby na 2 noci v hostelu dle vlastního výběru (z nominovaných hostelů) získává:

MARKÉTA DUDKOVÁ

 

2.-5. cenu - 2 hostelové karty s platností do února 2014 získává:

Radoslav Bolek

Markéta Dvořáková

Roman Špatenka

Roberto Rizzi

 

Blahopřejeme všem výhercům a ostatním děkujeme za účast v naší anketě. 

---

ČHA vyhlašuje 1.ročník ankety o nejlepší hostel České republiky, který získá ocenění "HOSTEL ROKU 2012". Navštívili jste během letošního roku některý z našich hostelů a domníváte se, že je to ten pravý? Dejte mu svůj hlas a rozhodněte o vítězi této ankety.  

 

ČHA nominovala následující hostely: Hostel Mitte a Fléda v Brně, hostel Cuba v Budějovicích, Travellers hostel v Českém Krumlově, hostel Děčín v Děčíně, hostel YMCA v Litomyšli, hostel River v Plzni, hostel Advantage, hostel Downtown a Travellers v Praze a hostel U Jelínků (Travellers hostel) v Třebíči. 

 

Nominujte své oblíbené hostely na vosahlo@czechhostels.com. Nominované hostely musí být členy ČHA.

 

Všechny aktivní účastníky ankety zařadíme do slosování a 30.1.2013 vylosujeme vítěze, který vyhrává pobyt ve 2lůžkovém pokoji na 2 noci v jednom z nominovaných hostelů (dle vlastního výběru) během roku 2013. Další 4 vylosovaní získají po dvou hostelových kartách s platností na celý rok 2013. 

 

Hlasování končí 18.1.2013. Každý účastník má platný pouze 1 volební hlas! 

 

Hlasování bylo ukončeno.

Pořadatelem soutěže je České Hostelová Asociace o.s. Registrací do soutěže uděluje účastník soutěže pořadateli v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., souhlas se zpracováním osobních údajů, které účastník soutěže uvedl v registračním formuláři a bude automaticky zařezen mezi žadatele o měsíční newsletter ČHA. Odběr bude zrušen na základě žádosti zaslané emailem na vosahlo@czechhostels.com.